Kontakta oss

Trafikledning

Välkommen att kontakta oss på trafikledningen via trafikledning@alftafrakt.se eller fyll i kontaktformuläret nedan så hör vi av oss.

Joakim Sturesson
Trafikplanerare
jocke.s@alftafrakt.se
0271 - 583 31

Torbjörn Johansson
Trafikplanerare
torbjorn.j@alftafrakt.se
0271-58317

Erik Persson
Trafikplanerare
erik.p@alftafrakt.se
0271-583 28

Tina Starkman
Trafikplanerare
tina.s@alftafrakt.se
0271 - 583 36

Göran Andersson
Trafikplanerare
goran.a@alftafrakt.se
0271 - 583 16

Christoffer Ruiz
Trafikplanerare - Distribution
christoffer.r@alftafrakt.se
0271 - 583 14

Håkan Svedberg
Trafikplanerare - Distribution
hudik@alftafrakt.se
0271 - 583 15

Anders Öhlin
Trafikplanerare - Stockholm
anders.o@alftafrakt.se
0271 - 583 11

Ekonomi/Administration

Välkommen att kontakta oss på ekonomi via ekonomi@alftafrakt.se eller fyll i kontaktformuläret nedan så hör vi av oss.

Göran Persson
VD
goran.p@alftafrakt.se
0271 - 583 34

Mats Persson
vVD
mats.p@alftafrakt.se
0271 - 583 28

Inger Hjus
Administrations­ansvarig
inger.h@alftafrakt.se
0271 - 583 33

Jan-Olof Bodin
Lager & Logistikansvarig
jo.bodin@alftafrakt.se
0271 - 583 27

Helena Svanered
Personalansvarig
helena.s@alftafrakt.se
0271 - 583 05

Lena Skeppström
Administratör
lena.s@alftafrakt.se
0271 - 583 37

Emmelie Wängdahl
Administratör
emmelie.w@alftafrakt.se
0271 - 583 24

Jeanette Kraft
Administratör
jeanette.k@alftafrakt.se
0271 - 583 29

Louise Svärdh
Administratör
louise.s@alftafrakt.se
0271 - 583 26

Lager

Gävle lager
gavle@alftafrakt.se
0271 - 583 10

Stockholm lager
stockholm@alftafrakt.se
0271 - 583 20

Huvudkontor
Stockholm Lager
Gävle Lager
Kontaktformulär
Ditt namn
E-post
Telefon
Meddelande