• Välj språk:
  • Svenska
  • English

Trafikledning

Välkommen att kontakta oss på trafikledningen via trafikledning@alftafrakt.se

eller fyll i kontaktformuläret här bredvid så hör vi av oss. 

Ditt namn
E-post
Telefon
Meddelande

Trafikplanerare 
Joakim Sturesson
jocke.s@alftafrakt.se
0271 - 583 31

Trafikplanerare
Erik Persson
erik.p@alftafrakt.se
0271 - 583 17

Trafikplanerare - Stockholm
Anders Öhlin
anders.o@alftafrakt.se
0271 - 583 11

 

Trafikplanerare  
Tina Starkman
tina.s@alftafrakt.se
0271 - 583 36

Trafikplanerare  
Jon Wall
jon.w@alftafrakt.se
0271 - 583 18

Trafikplanerare - Distribution
Christoffer Ruiz
christoffer.r@alftafrakt.se
0271 - 583 14

Trafikplanerare 
Göran Andersson
goran.a@alftafrakt.se
0271 - 583 16

Trafikplanerare - Distribution
Håkan Svedberg
hudik@alftafrakt.se
0271 - 583 15

Alfta Frakts huvudkontor

Ekonomi/Administration

Välkommen att kontakta oss på ekonomi via ekonomi@alftafrakt.se

STockholm Lager

VD
Göran Persson
goran.p@alftafrakt.se
0271 - 583 34

Administrationsansvarig
Inger Hjus
inger.h@alftafrakt.se
0271 - 583 33

Administratör
Lena Skeppström
lena.s@alftafrakt.se
0271 - 583 37

Administratör
Catharina Eriksson
catharina.e@alftafrakt.se
0271 - 583 32


Gävle lager
Kundservice
gavle@alftafrakt.se
0271 - 583 10

 
Mats Persson
mats.p@alftafrakt.se
0271 - 583 28

Lager & Logistikansvarig
Jan-Olof Bodin
jo.bodin@alftafrakt.se
0271 - 583 27

Administratör
Emmelie Wängdahl
emmelie.w@alftafrakt.se
0271 - 583 24

Administratör
Elina Björklund
elina.b@alftafrakt.se
0271 - 583 26


Stockholm lager
Babak Khani
babak@alftafrakt.se
0271 - 583 21

 


Personalansvarig
Helena Svanered
helena.s@alftafrakt.se
0271 - 583 05

Administratör
Jeanette Karlsson
jeanette.k@alftafrakt.se
0271 - 583 29

Gävle lager